Zadzwoń: 793-988-988 - Email [email protected]

Korzyści dla rodziców

Bezpieczeństwo

Dzieci nie rozwijają się równomiernie. Jedno rośnie szybciej, drugie wolniej, jedno jest grubsze, drugie chudsze, jedno męczy się szybciej, drugie wolniej – to naturalne. Jeśli wszyscy trenują tak samo istnieje ryzyko przeciążenia jednych i niedotrenowania drugich. Posiadamy nowoczesną technologię badawczą (sport tester + zegarek), która zapewnia monitoring całego treningu zawodnika. Pozwoli to nam ocenić jaką pracę wykonało jego serce, ile kilometrów przebiegł, ile spalił kalorii. Dzięki temu możemy dostosowywać trening do możliwości dziecka i zmniejszać lub zwiększać jego intensywność. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje dziecko jest bezpieczne na treningu!

Zdrowie Dziecka

Zdrowie dziecka to fundamentalna kwestia! Od zdrowia się wszystko zaczyna. Jest wiele przypadków kiedy utalentowani zawodnicy kończą przygodę z piłką nożną przez kontuzję. A gdyby tak można było tego uniknąć? Można! Odpowiednie testy i badania we wczesnym wieku pozwolą określić wady postawy, predyspozycje i możliwości zawodnika. To jest jak z nowotworem. Im wcześniej go wykryjemy tym, większe szanse mamy na jego wyleczenie. Ważna jest świadomość. A dzięki nam, Ty i Twoje dziecko będziecie ją mieli! Dostaną państwo wyniki testów z silnymi i słabym stronami dziecka i instrukcję tak, żeby można było reagować już dziś. Wykształcimy odpowiednie nawyki ruchowe i dzięki temu zapewnimy odpowiedni zdrowy rozwój państwa dziecka. Zrobimy krok w tył, żeby zrobić kilkanaście do przodu!
Tak samo jak samochód, który potrzebuje kompletnego przeglądu, tak samo dziecko, potrzebuje badań, które określą czy ma wady postawy, co robi źle, a co robi dobrze, jakie ma predyspozycje i możliwości. Takie testy umożliwią kształtowanie prawidłowych nawyków i uniknięcie w przyszłości kontuzji, chorób i problemów zdrowotnych.

Rozwój fizyczny

Nawet jeśli Twoje dziecko nie będzie sportowcem, chciałbyś żeby miało problemy z kręgosłupem i problemy z ćwiczeniami ruchowymi w przyszłości?
Czy wolałbyś żeby spędzało czas aktywnie, wśród dzieci, z uśmiechem na ustach poznając i ucząc się coraz to nowych i bardziej złożonych ćwiczeń?
Nasz program jest odpowiednio przygotowany, właśnie dzięki trenerowi od przygotowania motorycznego i fizjoterapeucie. Przygotowuje on dziecko wszechstronnie. Chcemy, żeby dzieci bawiły się i były sprawne. W zdrowych ciele, zdrowy duch!
Dzięki treningom w małych grupach, trener poświęci większą uwagę państwa synowi, poprawi go, podpowie, wytłumaczy.
Przykład:

10 letni Tomek trenował w klubie piłkarskim 2 lata i nie robił postępów. Po dokładnych badaniach i analizie treningowej okazało się, że obciążenie treningowe było dla niego za wysokie. Gdy zmniejszył intensywność treningów, zaczął rozwijać się prawidłowo!

Rozwój piłkarski

Trening „szyty na miarę”. Jest to trening dostosowany do umiejętności i potrzeb zawodnika. Jeśli ktoś ma słabszą lewą nogę, kładziemy większy nacisk na doskonalenie lewej nogi; Jeśli ktoś ma słaby strzał, trenujemy strzały; jeśli ktoś słabo prowadzi piłkę, trenuję prowadzenie piłki. Dzięki temu, że trening jest w małych grupach (do 6 osób) zawodnik wykona dużą większą liczbę powtórzeń – nawet 10 razy większą. Tak jakby 10 treningów strzeleckich, w których odda po 10 strzałów w każdym, zamienić na jeden trening indywidualny. Oszczędność czasu – Tak! Skuteczność – tak! Dzięki małej liczbie zawodników, trener poświęci większą uwagę zawodnikowi, poprawi jego błędy, podpowie, pomoże.

Kariera piłkarska

Najlepsi zawodnicy Futbol Bonito będą mieli szansę współpracować z managerami piłkarskimi. Tak wiele słyszy się o tym, że ciężko się przebić do wielkiej piłki bez znajomości. Na czym polegałaby taka pomoc? Manager jest jak dobry wujek zawodnika. Poznaje potrzeby zawodnika i je spełnia! Organizuje transfery, negocjuje kontrakty, ustala premie. Każdy zawodnik, który wyjechał z naszego kraju za granicę – miał managera. Jeśli chcesz zrobić wielką karierę, musisz mieć managera! Teraz wiesz jak możesz go zdobyć.

Komfort i pewność

Zapewniamy komfort dla dzieci poprzez małe grupy zawodników, profesjonalny sprzęt treningowy oraz piłki dla każdego zawodnika.
Pewność dla rodziców, że ich dziecko jest w dobrych rękach. Trener od przygotowania motorycznego, fizjoterapeuta, trener piłkarski, dietetyk, psycholog, managerowie – wszystko po to, żeby pomóc!

Wychowanie

Nie każdy zostanie dobrym i znanym piłkarzem, ale chcemy żeby każdy został dobrym człowiekiem. Dążenie do celu, wytrwałość, determinacja, zaangażowanie – to cechy, których uczy piłka nożna! Trening z innymi zawodnikami uczy współpracy i pomagania sobie nawzajem. Nie tylko na boisku, ale i w życiu. Nie ważne ile razy upadłeś, ważne ile razy wstałeś! Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! Takie wartości przedstawia nasza szkoła. Pozytywne podejście do życia oraz optymizm. Tego chcemy uczyć. Jeżeli chcesz żeby Twoje dziecko było uśmiechnięte, realizowało swoje cele i pomagało innym – ZAPRASZAMY!
Nie ma presji rywalizacji. U nas każdy rywalizuje z najtrudniejszym przeciwnikiem – z samym sobą! Nie walczy o skład – trenuje tylko i wyłącznie dla siebie!

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...