Zadzwoń: 793-988-988 - Email [email protected]

Futbol Bonito to szkółka piłkarska inne niż wszystkie. Czemu? Po pierwsze wyróżnia nas pomysłodawca tego projektu, trener, dietetyk sportowy Damian Radowicz. To młody chłopak, który z małego klubu potrafił ciężką pracą na boisku zadebiutować w ekstraklasie w swoim ukochanym klubie Widzewie Łódź. Niestety kilka ciężkich kontuzji uniemożliwiło mu dalsze granie w piłkę. Damian swą wielką pasję do futbolu postanowił kontynuować poprzez pomoc innym.

Futbol Bonito to nie tylko treningi piłkarskie, to przede wszystkim zaszczepienie miłości do sportu, wpajanie młodym ludziom wartości i zasad, dzięki którym będą lepszymi ludźmi. To profesjonalne badania wad postawy FMS oraz analizy składu ciała. To doskonały sprzęt motoryczny i piłkarski.

To przede wszystkim ludzie z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nasi trenerzy to w większości obecni lub byli piłkarze, którzy pracują z nami dla spełnienia swej pasji – przekazywaniu młodym pokoleniom wiedzy i zapału do piłki nożnej.

Futbol Bonito – graj pięknie to nie tylko slogan, hasło reklamowe, ale to motto, które nam przyświeca i napędza do ciężkiej pracy każdego dnia!

DSC_8760

Nasza szkółka angażuje się również w turnieje i akcje charytatywne. Ta przedstawiona na fotografii, gdzie razem z piłkarzem Legii Warszawa, Jakubem Rzeźniczakiem mieliśmy możliwość, ale przede wszystkim wielką przyjemność poprowadzić trening pokazowy dla dzieciaków z łódzkich domów dziecka. Radość i pozytywne reakcje dzieci, które na co dzień mają mniej powodów do uśmiechu, wyzwalają u nas wielkie pokłady adrenaliny i nakręcają do dalszego działania.

Chcemy ciągle doskonalić swój warsztat, dlatego współpracujemy ściśle z uznanym w środowisku fizjoterapeutą Danielem Głowackim. Organizujemy wewnętrzne szkolenia, tak aby nasi trenerzy mogli zgłębiać szeroką wiedzę i doświadczenie Daniela w zakresie przeciwdziałaniu wadom postawy u dzieci.

Tworzymy nowe ćwiczenia, nowe formy gier i zabaw, wymieniamy się własnymi spostrzeżeniami z treningów, słuchamy też rodziców po to aby usprawniać i polepszać nasze zajęcia.

Być może duża część naszych zawodników nigdy nie zostanie profesjonalnymi piłkarzami. Jest bardzo dużo zmiennych czynników, które to determinują. Ale my, zespół Futbol Bonito gwarantujemy, że każde dziecko, które do nas dołączy, stanie się zdrowszym, sprawniejszym, zaangażowanym i walczącym fair play człowiekiem z zasadami, które wpajamy!

  • Walczymy do końca;
  • Jesteśmy uczciwi;
  • Nie boimy się wyzwań, jesteśmy odważni;
  • Jesteśmy pomocni;
  • Szanujemy siebie nawzajem;
  • Jesteśmy przygotowani do treningu;
  • Jesteśmy zwycięzcami!
Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...