Zadzwoń: 793-988-988 - Email [email protected]

Poznaj nasz Sztab Szkoleniowy

Damian Radowicz

Trener / Dietetyk sportowy

Damian Radowicz jest młodym, pełnym pasji wykwalifikowanym trenerem, który swoje doświadczenie trenerskie zdobywał w CHKSie Łódź, Widzewie Łódź oraz Polish Soccer Skills. Jako jeden z niewielu młodych trenerów grał w ekstraklasie. Dzięki doświadczeniu z boiska dobrze rozumie potrzeby zawodników oraz udziela praktycznych wskazówek. Współpracował z takimi trenerami jak : Andrzej Kretek, Czesław Michniewicz, Radosław Mroczkowski, Rafał Pawlak, Sławomir Chałaśkiewicz, Wojciech Robaszek, Piotr Czaplarski, Maciek Szymański czy Piotr Kupka.

Maciek Majewski

Trener

Magister pedagogiki na Uniwersytecie Łódzkim. Nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum Marcina Gortata/ Liceum Marcina Gortata w Łodzi. Jako zawodnik związany był z Łódzkim Klubem Sportowym oraz Chojeńskim Klubem Sportowym. Sędzia na szczeblu m.in. pierwszej ligi. Potrafi rozpalić zapał zawodników do realizacji wyznaczonych celów. Największą radością jest uśmiech zawodnika po skończonym treningu.

Przemek Kulik

Trener

Ponad 15 letnie doświadczenie piłkarskie, wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego. Karierę piłkarską niestety zahamowały operacje kolan. Wiele miesięcy spędzonych na salach rehabilitacyjnych przyczyniły się do poszerzenia wiedzy na temat treningu motorycznego. Obecny reprezentant Polski, Mistrz Polski w siatko nogę, dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata a także Mistrzostw Europy. Magister specjalizacji prawo i administracja. Potrafi motywować i inspirować zawodników, jego niepowtarzalna charyzma pozytywnie wpływa na odpowiedni rozwój dzieci.

Michał Wrzesiński

Trener

Nadal czynny piłkarz, silny punkt swojej drużyny – Sokół Aleksandrów Łódzki. Absolwent Wyższej Szkoły Sportowej. Od młodych lat towarzyszy mu piłka nożna. Swoją karierę zaczynał w Łódzkim Klubie Sportowy.  Doświadczenie piłkarskie jakie nabył doskonale wpływa na przeprowadzenie treningu na najwyższym poziomie. Swoim zaangażowaniem oraz pozytywną energią jest w stanie zmotywować zawodnika do treningu.

Damian Oset

Trener

Miał do czynienia z grą w piłkę nożną w wielu wariantach począwszy od gry na dużym boisku, skończywszy na futsalu (piłka halowa). Pracował z wieloma wartościowymi i doświadczonymi trenerami i poznał masę przydatnych ćwiczeń dla dzieci. Dzięki grze na hali jest świadom wartości i zalet treningu motorycznego, którego tajniki dokładnie poznał. Pomimo młodego wieku ma wiedzę na temat psychologii i kontaktów międzyludzkich. Szybko łapie dobry kontakt z zawodnikami.

Adrian Płuciennik

Trener

Młody ambitny trener  oraz aktywny zawodnik. Człowiek kochający piłkę nożną w każdym wydaniu. Całkowicie poświęcający się swojej pasji i pragnący ciągle się rozwijać w tym kierunku. Współpracował z wieloma trenerami oraz zawodnikami którzy reprezentowali najwyższe szczeble rozgrywkowe w naszym kraju. Jego głównym zainteresowaniem jest dietetyka oraz trening mentalny.

Hubert Poliszuk

Trener

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika oraz były piłkarz. Nauczyciel z zamiłowania. Trener z pasji. Sercem zaangażowany w swoją pracę. Ceniący sobie odpowiedzialność, solidność, aktywność i ciężką pracę.

Daniel Głowacki

Trener od przygotowania motorycznego / Fizjoterapeuta.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe. Swoją wiedzę zdobył i zgłębiał na studiach podyplomowych na trenera przygotowania motorycznego oraz licznych specjalistycznych kursach i szkoleniach. Pomagał wrócić po kontuzji do czynnego uprawiania sportu takim zawodnikom jak: Dawid Nowak, Tomasz Lisowski, Janusz Gol, Michał Efir, Marcin Robak, Mate Lacic, Prejuce Nakoulma i wielu innym znanym piłkarzom.

Marcin Kochanowski

Psycholog sportowy

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, obecnie doktorant Uniwersytetu Gdańskiego – rozprawa doktorska dotycząca ryzyka wśród sportowców. Certyfikowany Psycholog Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a także psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Paraolimpijskiego.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...